۲۶ / ۰۱ / ۱۴۰۰
07:56

همکاری کسپرسکی با شرکت امنیت سایبری‌ Alias Robotics

02:001000

آزمایشگاه کسپرسکی و شرکت «Alias Robotics» محصولات خود را با هم ادغام کردند.

به گزارش کارگروه امنیت سایبربان؛ آزمایشگاه کسپرسکی و شرکت امنیت سایبری آلیاس رباتیک (Alias Robotics) به‌تازگی توافق کردند در حوزه حفاظت سایبری از ربات‌های مورداستفاده در سیستم‌های صنعتی با یکدیگر همکاری و مشارکت داشته باشند.

قرار است در قالب این همکاری محصولات «Kaspersky Industrial CyberSecurity» و پلتفرم «Robot Immune System» ترکیب شوند تا بتوان از تمام سطوح محیط فناوری که در آن از ربات‌ها استفاده می‌شود از کنترل‌کننده‌ها گرفته تا پردازنده‌ها و عملیات‌ها محافظت جامعی به عمل آورد.

همکاری دو شرکت مذکور امکان خواهد داد از حمله به شبکه‌های فناوری که در آن‌ها از ربات‌ها استفاده می‌شود، جلوگیری کرد و امنیت سیستم‌های کنترل را ارتقاء داد.

ویکتور مایورال ویلچِس (Víctor Mayoral Vilches)، مؤسس و مدیر فنی آلیاس رباتیک در این خصوص اعلام کرد:

کار ربات‌های صنعتی با به‌کارگیری شبکه‌های جداگانه، فن‌آوری‌ها، الزامات امنیتی و اولویت‌های تجاری همراه است. این سیستم‌ها نیازمند اقدامات ویژه امنیت سایبری هستند تا  احتمال آسیب به انسان را به صفر برسانند. پلتفرم ما بیش از 40 ربات مختلف را در محیط‌های صنعتی پشتیبانی می‌کند. برای تأمین امنیت سایبری آن‌ها، شرکایمان که بهترین راه‌حل‌ها را در نوع خود جهت مانیتورینگ شبکه‌های فناوری ارائه می‌دهند، به ما کمک خواهند کرد. ادغام پلتفرم ما با Kaspersky Industrial CyberSecurity کارکرد امن ربات‌ها و زیرساخت صنعتی را برای مشتریانمان تضمین خواهد کرد.

آنتون شیپولین (Anton Shipulin)، مدیر توسعه تجارت کسپرسکی نیز اظهار داشت:

 زیرساخت‌های فناوری روزبه‌روز پیچیده‌تر می‌شوند و لازم است استحکام هر یک از اجزا و لایه‌های آن در برابر تهدیدات سایبری حفظ شوند. ابزارها و تدابیر حفاظتی می‌بایست در ارتباط باهم کار کنند تا کل محیط از تهدیدات سایبری در امان بماند. سرعت استفاده از ربات‌های صنعتی رو به افزایش است و این مشارکت به شرکت‌هایی که از آن‌ها استفاده می‌کنند امکان خواهد داد حفاظت مطمئنی دریافت کنند.

منبع
سایبربان
لینک کوتاه
https://silentbrains.ir /?p=1378

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند