۲۶ / ۰۱ / ۱۴۰۰
08:01

قرارداد جدید سیستم‌های البیت با نیروهای مسلح هلند

02:271090

شرکت سیستم‌های البیت، 2 معامله بزرگ با نیروهای مسلح هلند انجام داد.

به گزارش کارگروه بین‌الملل سایبربان؛ شرکت سیستم‌های البیت (Elbit) اعلام كرد كه مبلغ 50 میلیون دلار از وزارت دفاع هلند برای تأمین ارتش سلطنتی هلند (RNLA) با سیستم‌های اضافی سرباز و وسایل نقلیه دیجیتال، گسترش برنامه نوسازی سرباز ارتش دریافت کرده است. این قرارداد در یک دوره 3 ساله انجام می‌شود.

طبق این قرارداد، البیت سیستم‌های سرباز دیجیتال و ادغام قابلیت‌های بهبود یافته شبکه جنگ وسایل نقلیه از جمله سیستم‌های کنترل و فرماندهی «TORCH-XTM» و سیستم‌های رادیویی تعریف شده به‌وسیله نرم‌افزار «E-LynXTM» را تأمین می‌کند. راه‌حل‌های ارائه شده برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد به‌وسیله سازمان مواد دفاعی هلند طراحی و به‌وسیله نیروهای ارتش سلطنتی این کشور آزمایش میدانی شده‌اند.

هایم دلمار (Haim Delmar)، مدیر کل سایبر و «C4I» در سیستم‌های البیت​​ گفت :

«ما از فرصتی که به ما داده شده برای ارائه قابلیت‌های پیشرفته شبکه رزمی به ارتش سلطنتی هلند و پشتیبانی از آنها در طول برنامه مدرن‌سازی سربازان خوشحال و مشتاقانه منتظر ادامه کار خود هستیم. ما همچنین به دنبال مشارکت با وزارت دفاع هلند در برنامه‌هایی هستیم که به بقا و اثربخشی سربازان هلندی کمک می‌کند.»

نیروهای مسلح هلند در حال توسعه پروژه‌ای هستند که چندین سال از سوی البیت ارائه شده است. در چارچوب این پروژه، البیت نیروهای مسلح هلند را با کیت‌های سرباز دیجیتال شامل جلیقه‌های هوشمند، رادیوهای کوچک دیجیتال، تبلت‌ها با نرم‌افزار فرماندهی و کنترل و دستگاه‌های تاکتیکی برای وسایل نقلیه تأمین می‌کند. پیش از این سیستم‌های فرماندهی و کنترل و ارتباطات البیت از سوی برخی ارتش‌های جهان از جمله ارتش اسرائیل و نیروهای مسلح انگلیس، استرالیا، اسپانیا و سوئیس برای استفاده عملیاتی انتخاب شده بودند.

البیت در معامله جدید اظهار داشت که قرارداد 15 میلیون دلاری را برای تأمین سیستم‌های چشمی میکرو دید در شب «XACT nv32» برای نیروهای مسلح هلند دریافت کرده است. قرارداد اولیه در مدت 2 سال و با احتمال سفارش‌های بعدی در مدت 7 سال انجام می‌شود. این سیستم‌ها در کارخانه «Elbit Elsec» واقع در «Sderot» تولید می‌شوند.

ایلاد آهارونسون (Elad Aharonson)، مدیر کل Elbit Systems ISTAR در این خصوص توضیح داد :

«این اعطای قرارداد به دنبال برخی قراردادهای مهم شکل گرفت که در سال‌های اخیر در هلند به سیستم‌های البیت اعطا شده است. ما هلند را به عنوان یک بازار اصلی برای شرکت می‌بینیم و قصد داریم به تقویت همکاری‌های محلی صنعتی و سرمایه‌گذاری‌های خود در هلند در سال‌های آینده ادامه دهیم.»

منبع
سایبربان
لینک کوتاه
https://silentbrains.ir /?p=1414

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند