۲۶ / ۰۱ / ۱۴۰۰
07:53

قابلیت های جدید تلگرام با چاشنی هالووین

02:00950

شبکه اجتماعی تلگرام قابلیت هایی را به پیام رسان خود افزوده است که می توان رد هالووین را نیز در این مجموعه مشاهده کرد.

به گزارش کارگروه شبکه اجتماعی سایبربان؛ پیام رسان تلگرام ویژگی های جدیدی را عرضه کرده است.
این شبکه اجتماعی ویژگی هایی مانند پین کردن چندین پیام ، گزینه آسان به اشتراک گذاری پلی لیست آهنگ، قابلیت Channel Post Statsبرای ادمین های کانال ها و استیکر های هالووین را برای کاربران اندروید عرضه خواهد کرد.

قابلیت پین چندین پیام، این امکان را به اعضای گروه خواهد داد تا آن ها بتوانند در یک زمان، چندین پیام را در گروه سنجاق کنند‌.

دیگر نیازی نیست تا ادمین ها یک پیام طویل را برای جلب توجه اعضا بالای گروه پین کنند و ادمین ها می توانند آن پیام را قسمت های کوچک‌ تری تقسیم کنند و چندین پیام را سنجاق کنند.
یک گزینه بالای سمت راست قسمت چت موجود است که شما می توانید با زدن آن گرینه، همه پیام های سنجاق شده را در یک صفحه مجزا مشاهده کنید.

ویژگی دیگر این نسخه، به روز رسانی سرویس موقعیت مکانی زنده می باشد. تفاوت آن با نسخه قبلش، افزوده شدن قابلیت هشدار است که به کاربران کمک می کند تا از نزدیک شدن فرد مورد نظر مطلع شوند.
به عنوان مثال در ۱کیلومتری یا ۵۰۰متری مقصد، به کاربر اطلاع رسانی میشود.

تلگرام همچنین قابلیتی به نام پلی لیست را برای دوستداران موسیقی منتشر کرده است. در این ویژگی، کاربران می توانند چند موزیک را به صورت یک پلی لیست به افراد ارسال کنند.
قابلیت دیگر تلگرام، Channel Post Stats نام دارد که این امکان را به ادمین های گروه ها می دهد تا عملکرد یکسری از پیام های مشخص در گروه را از نظر بازدید، تعداد دفعات فوروارد شده و گروه مقصد پیام های فوروارد شده را زیر نظر بگیرند.

جدا از این قابلیت های جدید، تلگرام یک مجموعه از ایموجی های متحرک هالووینی را نیز منتشر کرده است.

منبع
سایبربان
لینک کوتاه
https://silentbrains.ir /?p=1267

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند