۲۶ / ۰۱ / ۱۴۰۰
08:27

فعالیت‌های حوزه قرآن را با تمام قدرت در فضای مجازی طراحی کردیم

02:001020

معاون وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با تمام قدرت و توان فعالیت‌های حوزه قرآن را در فضای مجازی طراحی کردیم، گفت: زمانی موفق هستیم که برنامه‌ها به دانش‌آموزان اصابت کند و دانش‌آموزان در همین شرایط در فضای مجازی مشتاق برنامه‌های قرآنی شوند.

به گزارش کارگروه بین الملل سایبربان ؛ علیرضا کاظمی در مراسم رونمایی از نمایه قرارگاه مجازی قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با برنامه امروز اعلام می‌کنیم با تمام قدرت و توان فعالیت‌های حوزه قرآن را در فضای مجازی طراحی کردیم و ساختار را روز به روز ارتقا می‌دهیم، اظهار کرد: محافل قرآن که با استفاده از قاریان ملی و بین‌المللی در سطح کشور و استانی طراحی می‌شود جای سپاسگزاری دارد امروزه برگزاری پیش اجلاسیه‌های نماز، آموزش عملی نماز و سؤالات مرتبط با حوزه‌های دینی با استفاده از ظرفیت شبکه شاد جای قدردانی دارد.
وی افزود: در بطن و مرکز این فعالیت‌ها نیز مسابقات قرآن همه فعالیت‌های این حوزه را پوشش می‌دهد و زمینه مشارکت دانش‌آموزان را در عرصه‌های مختلف مهیا می‌کند.
کاظمی افزود: انتظار داریم از تمام استان‌ها و معاونان پرورشی که هم در اجرای این برنامه‌ها مشارکت کنند و هم در سطح ملی و حلقه اتصالی برای خانواده و دانش‌آموزان باشند و فعالیت‌های این حوزه را رصد کنند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در ادامه بیان کرد: ما زمانی موفق هستیم که برنامه‌ها به دانش‌آموزان اصابت کند و دانش‌آموزان در همین شرایط در فضای مجازی مشتاق برنامه‌های قرآنی و شنونده آنان باشند و با شور و اشتیاق در برنامه‌های قرآنی شرکت کنند؛ قله افتخار ما این بخش از کار ماست.
وی عنوان کرد: ساماندهی تمام فعالیت‌ها ذیل سازمانی به نام قرارگاه مجازی می‌تواند نقشه راه را نشان دهد لذا باید برای هر بخش یک مسئول مشخص تعیین شود که او تیم عملیاتی را طراحی کند. اجرای ماموریت نیز توسعه و اثربخشی بیشتر فعالیت‌هاست.
در این مراسم از نمایه قرارگاه مجازی قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش رونمایی شد.

منبع
تسنیم
لینک کوتاه
https://silentbrains.ir /?p=1399

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند