۲۶ / ۰۱ / ۱۴۰۰
09:29

توییتر شاید سرویس استریم زنده پریسکوپ را تعطیل کند

01:47970

گفته می‌شود توییتر به دلیل گسترش ویژگی‌های صوتی و تصویری اپلیکیشن توییتر، قصد دارد پریسکوپ را تعطیل کند.

به گزارش کارگروه شبکه های اجتماعی سایبربان ؛ درحالی‌که رقابت برای تولید محتوای صوتی و تصویری بسیار داغ است و توییتر چند وقت پیش ویژگی فلیت یا همان استوری را در اختیار کاربران قرار داده، شایعه‌ای منتشر شده است که این شبکه اجتماعی قصد دارد سرویس استریم زنده پریسکوپ را تعطیل کند.

به ادعای حساب کاربری Jane Manchun Wong در توییتر، این کاربر با بررسی کد‌ منبع توییتر متوجه یک سری کد پنهان شده است که در آن‌ به تعطیل شدن پریسکوپ اشاره می‌شود. او به شکل خاص، به کد ps_app_shutdown_learn_more_url اشاره کرده است. در ادامه‌ی این کد، لینکی از صفحه‌ی سؤال و جواب‌ پریسکوپ قرار گرفته است.

This text found inside Twitter’s app indicates the shutdown notice might be shown in future versions of the Periscope app, directing users to a FAQ page about the app pic.twitter.com/gGrNNxRLL7

— Jane Manchun Wong (@wongmjane) December 11, 2020
توییتر پس از معرفی ویژگی فلیت، در حال ‌توسعه‌ی چت صوتی هم‌زمان است. گفته می‌شود دلیل تعطیل شدن احتمالی پریسکوپ خرید سرویس دیگری به نام Squad است که در حوزه چت صوتی و تصویری تخصص دارد.
توییتر تمام این فعالیت‌ها را انجام می‌دهد تا بتواند ویژگی‌های صوتی و تصویری جدیدی در قالب اپلیکیشن توییتر در اختیار کاربران قرار دهد؛ اما پریسکوپ یک اپلیکیشن مستقل است و به همین دلیل شاید تعطیل شود.

منبع
زومیت
لینک کوتاه
https://silentbrains.ir /?p=1252

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند