۲۶ / ۰۱ / ۱۴۰۰
09:32

بدون ارسال پیام به دایرکت به استوری‌ها واکنش نشان دهید

01:581300

اینستاگرام اعلام می‌کند که در حال حاضر زمانی که دیگران به استوری‌ها واکنش نشان می‌دهند، فرد مقابل آن را به‌صورت نوتیفیکشن پیام دایرکت دریافت می‌کند

به گزارش کارگروه شبکه های اجتماعی سایبربان ؛ استوری اینستاگرام یکی از بخش‌های محبوب این پلتفرم به شمار می‌آید که طرفداران زیادی در سراسر جهان داشته است، کاربران می‌توانند به مدت 24 ساعت عکس و فیلم موردنظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. حال یکی از کاربران در توییتر اعلام کرده است که ازاین‌پس به‌جای اینکه واکنش‌های دوستان خود را در دایرکت دریافت کنیم، پیام‌های واکنش سریع آن‌ها در بخش جداگانه برایمان ارسال می‌شود.
اینستاگرام اعلام می‌کند که در حال حاضر زمانی که دیگران به استوری‌ها واکنش نشان می‌دهند، فرد مقابل آن را به‌صورت نوتیفیکشن پیام دایرکت دریافت می‌کند،‌ این ممکن است برای برخی از مردم آزاردهنده باشد. ازاین‌رو تصمیم گرفته‌اند تا این دو بخش را از هم جد کنند.
اما اینستاگرام چطور می‌توانند این کار را انجام دهند؟ درواقع هنوز به‌صورت شفاف مشخص نشده است که اینستاگرام برای جدا کردن این دو بخش از هم قصد دارد چه‌کاری انجام دهد. احتمال می‌رود اینستاگرام از انیمیشن‌های جدید برای این کار استفاده کند. باید منتظر رونمایی این قابلیت جدید از اینستاگرام بمانیم.
گفتنی است که استوری‌های اینستاگرام، داستان‌های جذاب و کوتاهی هستند که فالوورها دوست دارند ببینند، از همین رو برای دیجیتال مارکترها و کمپین‌های تبلیغاتی اهمیت زیادی پیدا می‌کنند، از سوی دیگر قابلیت لایو آن طرفداران بسیاری در این دوران کرونایی پیداکرده است. هر استوری اینستاگرام فقط ۲۴ ساعت طول عمر دارد که با آرشیو کردن آن می‌توانید آن را به مدت طولانی‌تر در قسمت هایلایت صفحه خود نگه‌دارید.

منبع
آی تی ایران
لینک کوتاه
https://silentbrains.ir /?p=1258

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند